Lajme

Nga Pellumb Kulla -Leter, shume e hapur, Platinise te ketyre diteve- Per here te pare po mundohem te shpjegoj se si nje figure e dashur, rrezikon me..

Lifestyle

Po kjo eshte vertet Renee Zellweger. Mund te thuash se duket pak ndryshe keto dite. Aktorja 45 vjeçare u shfaq ne takimin vjetor, edicioni 21-te te Women..

Teknologji

Një version i ri i telefonit të fundit të Samsung është paraqitur në uebfaqen e kompanisë jugkoreane, përkatësisht modeli Samsung Galaxy S5 Plus, i cili..

Travel

Kryeqyteti kinez eshte i vendosur te mikprese ndertimin e nje hoteli luksoz nga Bulgari Hotels ne vitet e ardhshme. Shtepia italiane e bizhuterive dhe parfumeve do..